Wspólnym mianownikiem usług Rise.pl jest elastyczność. Chcemy dostarczać  klientom rozwiązania zaspokajające ich indywidualne potrzeby, dostosowane do specyfiki ich biznesów i aktualnej sytuacji rynkowej. Aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań użytkowników, do naszej oferty dodaliśmy dwa rodzaje kart klubowych – FlexFreedom oraz FlexClub.

Pierwsza z nich przeznaczona jest dla osób, korzystających okazjonalnie z biur Rise.pl. Druga jest rozwiązaniem dla naszych stałych klientów i ich zespołów. Obie dają dostęp do szeregu udogodnień oferowanych w przestrzeniach biurowych Rise.pl. Zobacz, co dadzą Ci nasze karty!

FlexFreedom – wolność wyboru

Kartę FlexFreedom stworzyliśmy dla osób, które nie chcą podpisywać umowy najmu i nie muszą codziennie korzystać z biura. Najczęściej korzystają z niej freelancerzy, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, artyści, szkoleniowcy czy organizacje NGO. Ktokolwiek szuka stylowych, spokojnych, komfortowych i kompletnie wyposażonych przestrzeni do pracy co pewien czas, będzie usatysfakcjonowany kartą FlexFreedom.

Jej posiadacze mają do dyspozycji między innymi multimedialne sale konferencyjne, szybki internet, drukarki i skanery klasy biznes, kuchnie, kawiarenki, strefy relaksu z konsolami do gier lub stołami bilardowymi. Przestrzenie  Rise.pl świetnie nadają się na spotkania z klientami, rozmowy biznesowe, zebrania zespołów i współpracowników, webinaria, szkolenia, prezentacje, czy po prostu  dzień wytężonej pracy w ciszy i skupieniu.

Karta FlexFreedom to inwestycja 300 zł netto miesięcznie. Daje możliwość skorzystania 5 razy w miesiącu od 9 do 17 z większości biur Rise.pl w Krakowie i Łodzi, a w bliskiej przyszłości także w kolejnych przygotowywanych lokalizacjach – Bydgoszczy i Rzeszowie.

FlexClub

Karta FlexClub to oferta dla stałych najemców przestrzeni Rise.pl. Umożliwia korzystanie z każdego z naszych biur, zlokalizowanych na terenie Polski. Jej użytkownicy mogą udostępniać je każdemu z pracowników lub dowolnie wybranym osobom. Karta FlexClub idealnie nadaje się dla zespołów pracujących w modelu hybrydowym, czyli podzielonych na osoby pracujące w biurze i zdalnie, a także działających rotacyjnie.

Posiadacze kart klubowych korzystają z sal konferencyjnych, urządzeń biurowych i multimedialnych, stref odpoczynku oraz wszelkich innych udogodnień. Pracujący zdalnie w dowolnie wybranym terminie mogą zorganizować w biurze spotkanie, prezentację czy szkolenie lub popracować w ciszy. Użytkownicy karty FlexClub mogą również skorzystać z lokalizacji w innych miastach, np. w trakcie podróży służbowej lub gdy chcą popracować w innym biurze Rise.pl niż na co dzień. Taki system pracy daje także większą swobodę pracodawcom. Przykładowo; firma korzystająca z przestrzeni w jednym z krakowskich biur, może zatrudnić pracownika z Łodzi, gdzie także są biura Rise.pl, zapewniając mu równie wysoki standard miejsca pracy, co w centrali.

Warto podkreślić, że dla stałych najemców Rise.pl karty FlexClub są dostępne nieodpłatnie. Obie karty można otrzymać we wszystkich naszych lokalizacjach. Na wszelkie  pytania chętnie odpowiedzą pracownicy naszej infolinii.

      

Wygodnie i bezpiecznie, gdzie i kiedy chcesz

Dla naszych klientów stworzyliśmy dwie wyjątkowe usługi – karty klubowe Rise.pl

Elastyczność to wspólny mianownik wszystkich usług Rise.pl. Nasz cel to zapewnienie ludziom biznesu rozwiązań dostosowanych do bieżących potrzeb, etapu rozwoju biznesu i aktualnej sytuacji. Uzupełnieniem oferty Rise.pl są dwa rodzaje kart klubowych – FlexFreedom oraz FlexClub.

Pierwsza z usług przeznaczona jest dla stałych klientów oraz ich pracowników. Druga, to optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z biur nieregularnie, tylko w razie potrzeby. Obie karty pozwalają korzystać z licznych udogodnień w lokalizacjach Rise.pl.

Serwisowane biuro

Nowocześnie wyposażone powierzchnie, w których - poza wydzielonymi pokojami do pracy - do dyspozycji są recepcje, sale konferencyjne, kawiarenki, kuchnie i strefy relaksu.

Serwerownie

Dostępne miejsca na urządzenia klientów w bezpiecznych i wyposażonych serwerowniach Rise.pl.

VPN

Sieć wydzielona dla pracowników Twojej firmy, dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Wydajny internet

Sieć o prędkości do 1000 Mpbs, zaspokajająca potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Całodobowe wsparcie IT

Nasi specjaliści służą pomocą, czuwając nad infrastrukturą, serwerownią oraz siecią VPN przez 24 godziny na dobę.

Dodatkowa powierzchnia

Rezerwowe przestrzenie biurowe są do Twojej dyspozycji natychmiast, kiedy trzeba pilnie zrealizować zadanie wymagające pracy na miejscu.

Karty Klubowe

Karty FlexFreedom oraz FlexClub zaspokajające zarówno potrzeby zespołów, jak i freelancerów.

Nasze karty klubowe

Karty FlexClub

Karty FlexClub zaprojektowaliśmy dla naszych stałych najemców. Ta usługa pozwala im korzystać z każdego biura Rise.pl w Polsce. Klient może udostępnić ją wszystkim swoim pracownikom lub wybranym osobom. Karta zdaje egzamin, kiedy jedna część zespołu pracuje w biurze, a druga w wariancie hybrydowym, a także w przypadku teamów działających rotacyjnie.

Posiadacze kart klubowych korzystają z sal konferencyjnych, urządzeń biurowych i multimedialnych, a także stref odpoczynku i pozostałych udogodnień.

Dowiedz się więcej

Pracujący zdalnie mogą w dogodnym dla siebie terminie skorzystać z biura, aby zorganizować w nim spotkanie, prezentację, szkolenie lub po prostu popracować w ciszy. Użytkownicy karty mogą skorzystać z biur w innych lokalizacjach, np. w trakcie podróży służbowej. Ten model pracy daje szereg nowych możliwości pracodawcom – firma, korzystająca z przestrzeni w jednej z krakowskich lokalizacji Rise.pl, może zrekrutować specjalistę z innego miasta, w którym są biura Rise.pl, (np. z Łodzi) i zapewnić mu warunki do pracy o zbliżonym standardzie.

Warto podkreślić, że karty FlexClub są dostępne nieodpłatnie dla klientów Rise.pl.

Obie karty można otrzymać w każdym z naszych biur. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię!

Karty FlexFreedom

Kartę FlexFreedom stworzyliśmy dla osób, które nie potrzebują umowy najmu, ponieważ korzystają z biura okazjonalnie. To rozwiązanie najbardziej satysfakcjonujące dla  freelancerów, przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, projektantów, szkoleniowców czy organizacji NGO. Szukasz wygodnego dostępu do ciekawych, cichych, komfortowych i kompletnie wyposażonych miejsc do pracy raz na jakiś czas? Karta FlexFreedom na pewno Ci się spodoba.

Dowiedz się więcej

W tym pakiecie nasi klienci mają do dyspozycji między innymi:

  • multimedialne sale konferencyjne,
  • superszybki internet,
  • drukarki i skanery klasy biznes,
  • kuchnie i cafeterie,
  • strefy odpoczynku z konsolami do gier lub stołami bilardowymi.

Stylowe wnętrza Rise.pl to komfortowe miejsca spotkań z klientami. Idealne dla przeprowadzenia rozmowy biznesowej, zorganizowania zebrania zespołu, webinaru, szkolenia, prezentacji czy po prostu popracowania w ciszy i skupieniu.

Koszt karty członkowskiej FlexFreedom to zaledwie 300 zł netto miesięcznie. W tej kwocie klient ma prawo do skorzystania z biur Rise.pl 5 razy w miesiącu od 8:00 do 17:00. Tę usługę oferujemy w większości naszych lokalizacji w Krakowie i Łodzi, a niebawem także w Bydgoszczy, Gdańsku i Rzeszowie.

FlexClub

Dla kogo?

Dla najemców biur serwisowanych i stałych użytkowników coworkingu

Jaki koszt?

Nieodpłatna

Gdzie obowiązuje?

Wyłącznie w biurach klasy A i A+

Do czego uprawnia?

Do korzystania bez ograniczeń z miejsc do pracy we wszystkich biurach Rise.pl

Godziny, w których mogę wykorzystać?

Od poniedziałku do piątku. Od 8:00 do 17:00.

Które miejsca do pracy?

Coworking Flex/Klubowy
Coworking Stały/Cichy*
Biura Serwisowane*

FlexFreedom

Dla kogo?

Wszyscy

Jaki koszt?

300 PLN netto/miesięcznie

Gdzie obowiązuje?

Wyłącznie w biurach klasy A i A+

Do czego uprawnia?

Do korzystania 5 dni w miesiącu z miejsc do pracy każdym z biur Rise.pl

Godziny, w których mogę wykorzystać?

Od poniedziałku do piątku. Od 8:00 do 17:00.

Które miejsca do pracy?

Coworking Flex/Klubowy
Coworking Stały/Cichy*
Biura Serwisowane*

*dostępność w danym dniu do potwierdzenia z lokalnym Office Managerem

12 powodów, dla których warto wybrać Rise.pl

Zarówno korzystając z kart klubowych, jak i z każdej innej usługi Rise.pl otrzymujesz lepszą alternatywę dla tradycyjnych form najmu biur. Flex office to oddzielna przestrzeń biurowa dla Twoich pracowników, a także sale konferencyjne, recepcja, kuchnie, media i wydajny,  redundantny internet oraz sprzątanie.  Gdzie różnica? Płacisz tylko za te miejsca do pracy, których używasz. Biuro serwisowane Rise.pl to wolność od długoterminowych zobowiązań i dostosowywanie powierzchni do aktualnych potrzeb.

Oddzielne biura, wyposażone w biurka i krzesła
Wewnętrzne kawiarnie
Dostęp do mediów i usług konserwatorskich
Sale konferencyjne do dyspozycji (błyskawiczna rezerwacja online przez e-office)
Zaopatrzenie w wodę mineralną
Bezpieczeństwo, zapewniane przez alarmy, monitoringi oraz systemy kontroli dostępu
Dostęp do budek telefonicznych, drukarek i skanerów sieciowych
Pokoje chillout
Obsługę recepcyjną (w tym przyjmowanie przesyłek i korespondencji)
Wyposażone kuchnie, zaopatrzone w wodę, kawę, herbatę i mleko
Superszybki redundantny internet
Codzienne sprzątanie przestrzeni biurowej

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48-12-376-42-94

letsgo@rise.pl

Wypełnij formularz

Napisz do nas