| e-office login |


Nasze usługi / Our services




Biura Serwisowane / Serviced offices


Coworking


Biura Wirtualne / Virtual Office


Od 1.11.2020
Nowe Biuro Serwisowane w Łodzi
Stara Drukarnia
ul. Gdańska 130


drukarnia@rise.pl

+48 728 802 490


Biura wyposażone od 2 - 200 osób
Pracownia coworkingowa
Sale konferencyjne w cenie
Obsługa recepcyjna
Strefa chillout i bar
Czynne 24/7/365
Szybkie łącza internetowe





Nasza oferta / Our offer





Elastyczne biura
Flexible offices


Elastyczna aranżacja
Flexible design


Elastyczna sieć LAN
Flexible Network


Elastyczne warunki najmu
Flexible Rent Terms


Płaskie opłaty
Flat rates




Nasze lokalizacje / Our locations




6
lokalizacji
locations
14.000
m2 powierzchni
sqm of surface
52
sale konferencyjne
meeting rooms





Kraków: Fabryczna Office Park



Kraków 31-564 Aleja Pokoju 18

fabryczna@rise.pl

+48 728 802 490

+48 12 376 42 89
Kraków: GTC Galileo



Kraków 30-150 ul. Armii Krajowej 18

galileo@rise.pl

+48 728 802 490

+48 12 376 42 97
Kraków: Diamante Plaza



Kraków 30-703 ul. Jana Dekerta 24

diamante@rise.pl

+48 728 802 490

+48 12 378 42 74
Kraków: Kurniki



Kraków 31-156 ul. Kurniki 9

kurniki@rise.pl

+48 728 802 490

+48 12 376 42 88
Kraków: Królewska



Kraków 30-081 ul. Królewska 65a

biuro@rise.pl

+48 728 802 490

+48 12 378 42 67
Kraków: Lindego



Kraków 30-148 ul. Samuela B. Lindego 1C

lindego@rise.pl

+48 511 972 497

+48 12 378 42 61